Kariera

Pracownik sklepu internetowego, obsługa Allegro

Jesteś kreatywna/ny?

Znasz się na modzie i aktualnych trendach?

Poruszanie się po Allegro i portalach społecznościowych nie sprawia Ci kłopotu?

A może prowadzisz własnego bloga?

Jeśli tak, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osoby do obsługi sklepu internetowego oraz aukcji Allegro. Twoim zadaniem będzie wprowadzanie nowych produktów i wystawianie Aukcji, realizacja zamówień i wysyłek, obsługa klienta e-mailowo i telefonicznie a także przygotowanie akcji promocyjnych.

Poszukujemy osoby, która cechuje się kreatywnością i samodzielnością, której obsługa komputera i programów biurowych nie sprawia trudności, a kontakt z modą sprawia przyjemność. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy stała pracę od poniedziałku do piątku, w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeśli uważasz, że Twoja wiedza i umiejętności będą dla nas przydatne wyślij swoje CV ze zdjęciem. Pamiętaj, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Opis stanowiska:

- bieżąca obsługa klienta przez email i telefon

- realizacja i wysyłka zamówień

- wprowadzanie nowych produktów

- obsługa aukcji Allegro

- przygotowanie akcji promocyjnych, newsletter

Wymagania:

- biegła obsługa komputera

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość środowisk e-commerce, CMS

- znajomość obsługi MS Office oraz Photoshop lub inny

- kreatywność i samodzielność w działaniu

- odpowiedzialność, uczciwość oraz zaaranżowanie

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- pełne przeszkolenie do pracy na powyższym stanowisku

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- praca od poniedziałku do piątku

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na maila praca@supelo.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl